36 Ay Taksitle Telefon En Kolay Nasıl Alınır?

Getirilen kredi kartına taksit yasağı sonrasında en çok zorlanılan konu ne yazık ki taksitle telefon almak oluyor. Eskiden teknolojiyi yakından takip eden ve çıkan en son model telefonları satın alan kişiler ne yazık ki peşin ödeme nedeni ile sıkıntı çektikleri için oldukça fazla zorlanıyorlar. Peki, 36 ay taksitle telefon nasıl alınır?

Taksitle telefon satın almak isteyen kişilerin kullanabilecekleri en güvenilir yöntem ise kesinlikle teknokredi olarak ta bilinen büyük elektronik mağazaları ile bankalar arasında anlaşmalar sonucu kullanılan ihtiyaç kredileri oluyor. Örnek vermek gerekirse ING Bank Vatan Bilgisayar Kredisi ile Denizbank Media Markt kredisi en çok tercih edilen krediler olarak öne çıkıyor. Bu yöntem senetle telefon satan yerler üzerinden alışveriş yapmaktan daha güvenilir bulunuyor. Çünkü herhangi bir senet imzalanmıyor ve muhatap olduğunuz karşı taraf ise banka oluyor.

Bu kredilerden yararlanarak 36 ay taksitle cep telefonu alabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken elektronik mağazasında iken SMS kredi başvurusu için cep telefonunuzdan size söylenen şekilde kısa mesaj göndermek. Bu mesaj onaylandığı anda ise siz peşin ödeyerek ya da kredi kartınız ile tek çekim yaparak ödemenizi yapıyor ve daha sonra faturanız ve kredi ön onayı mesajınız ile kredi kullanacağınız banka şubesini ziyaret ediyorsunuz. Banka ödemenizi size yapıyor ve siz tutarı ödeyerek taksitle cep telefonu satın almış oluyorsunuz.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir