5000 TL 24 Ay Kredi En Uygun Kredi Hangi Bankada?

Kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerin en çok tercih ettikleri kredi paketlerinden biri olan 5000 TL ihtiyaç kredisi paketinde bankalar son derece değişik kredi kampanyaları yürütmektedir. Peki, 5000 TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi en uygun hangi banka tarafından verilmektedir?

Şu anda en uygun ihtiyaç kredisi kampanyası aynı zamanda ülkemize en yeni giriş yapan banka olan ICBC Bank tarafından verilmektedir. ICBC ihtiyaç kredisi kampanyası ile 5 bin lira ihtiyaç kredisi 24 ay vadeli olarak kullanıldığı takdirde aylık ödeme sadece 249 lira olmaktadır. Garanti Bankası 5 bin lira ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında ise bahar kredisi fırsatlarından yararlanan kişilerin 24 ay vadeyi seçmeleri durumunda aylık ödeme tutarları 265 lira olmaktadır.

Bir başka avantajlı kredi paketi sunan Fibabanka ihtiyaç kredisi kampanyasında da 24 ay vadeli 5000 TL kredi kullanmak isteyen kişilerin aylık ödemeleri 253 lira olmaktadır. Tutarın az vadenin ise kısa olması nedeni ile kredi taksitlerinde yaşanan farklar toplamda büyük tutarlar oynamasına neden olmadığı için önemli olan kişinin kredi notu ortalamasına göre karar vererek kredi başvuru formu doldurmasıdır. Düşük kredi notu ortalaması olan kişiler kolay kredi veren bankalar üzerinden kredi başvurusunda bulunmaya dikkat etmelidir.

Bu yazı Bankalar, İhtiyaç Kredisi kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir