Acil Paraya İhtiyacım Var Kredi Çekemiyorum 2016

Acil paraya ihtiyacım var diyen kişilere yönelik olarak bankalar artık hazır kredi limiti tanımlamakta ve internet şubesi kullanan kişilerin bankaya gitmeden kredi kullanmalarına izin vermektedir. Burada önemli olan kişinin kredi notu ortalamasıdır. Ne yazık ki düşük kredi notu ortalamasına sahip olan kişilere bankalar kredi vermez. Bu nedenle kredi çekemiyorum diyen kişilerin öncelikle kredi notlarını yükseltmeleri gerekir.

Acil para lazım bulmam lazım diyorsanız ve bankalar kredi vermiyor ise bu durumda kullanabileceğiniz farklı pek çok yöntem bulunur. Bunlardan ilki kredi kartından taksitli nakit avans kullanmaktır. Taksitli nakit avans çeken kişilere bankalar 9 aya kadar taksitlendirme imkanından bulunur ancak kullanabileceğiniz tutar kredi kartı limiti ile sınırlıdır.

Bir diğer yöntem ise kuyumcudan para çekme olarak ta bilinen yine kredi kartı kullanarak nakit bulabileceğiniz yöntemdir. Bunun için taksitle altın satan kuyumcular üzerinden kredi kartı ile taksitle altın almak ve bunu daha sonra bozdurarak para ihtiyacını karşılamaktır. Kredi kartı limiti dolu paraya ihtiyacım var diyorsanız da bu durumda tek çareniz yasal olmayan senetle para almak olarak ta bilinen tefeciden para almak olarak görülür. Ancak tefeciden para alanlar tarafından yapılan yorumlar incelendiğinde bu kişilerin daha sonra tefeciden kurtulmak için çare aradıkları görülmektedir.

Bu yazı Bankalar, İhtiyaç Kredisi kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Acil Paraya İhtiyacım Var Kredi Çekemiyorum 2016 için 7 cevap

 1. gülay der ki:

  çok çok acil 10000 tl ye ihtiyacım var kredi çekemiyorum ama satılma aşamasında mahkemeli bir evim var
  lütfen acil cevap

 2. yunus der ki:

  acil 5000 liraya ihtiyacim var

 3. Ersin der ki:

  Devlet memuruyum 3800 lira maaşım var 20 bin civarı paraya ihtiyacım var 05376189989

 4. Fevzi der ki:

  Mrb sicilim bozuk kara listedeyim acil 15.000 tl ye ihtiyacım var.belgelenebilir maaş bodromda yok aylık 350 tl ödeme ile 15.000 tl ye ihtiyacım var.05386113830

 5. Ridvan der ki:

  7.5 veya 10 bin tl ye cok acil ihtiyac var sartlariniz nedir lutfen irtibat kuralim

 6. furkan der ki:

  acil 5000 tl nakite ihtiyacım var 5 ayda ödeyebilirim geri dönüşünuzu bekliyorum.

 7. ose der ki:

  Acil bir ekonomik kredi mi arıyorsunuz?
  İhtiyacınız olan kredinin değerini belirtiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir