Akbank 0 Kilometre Taşıt Kredisi

Ekonomik imkanlarının elverdiği ölçüde bir araba sahibi olmak herkesin hayali olsa da bu her zaman mümkün olmuyor. Tam da bu noktada bankalar devreye girerek sundukları krediler ile araba hayali olan herkesin hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Bu bankalardan biri de ülkemizin hatırı sayılır bir geçmişe sahip olan bankalarından Akbank. Akbank sunduğu otomobil kredisi ile otomobil sahibi olmak isteyen herkesin yüzünü güldürüyor. Akbank, araç sahibi olmak isteyenler için de en uygun fırsatları sunmaya devam ediyor.

Akbank, aklınızdaki taşıtın markası ve tipi ne olursa olsun aracınızı kapınıza getiriyor. Akbank’ın sunduğu otomobil kredisi ile siz sahip olmak istediğiniz araca karar veriyorsunuz, Akbank da ihtiyacınız olan krediyi temin ediyor. Bütçenizi zorlamadan araç sahibi olmak için aşıt Kredisi için Akbank’a gelin, “0” kilometre aracınız için kredinizi rahatça kullanın, hayallerinizi daha fazla ertelemeyin.

Akbank 0 Kilometre Taşıt Kredisinden faydalanmak için 18 yaşından büyük olunmalı, risk ve istihbaratta olumsuzluk olmamalı ve gelir belgelenmeli. Bir diğer önemli nokta olarak ise kredinin taksidi, hane halkı aylık ortalama gelirinin %50’sini geçmemeli şartı bulunuyor.

Bu yazı Akbank, Taşıt Kredisi kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Akbank 0 Kilometre Taşıt Kredisi için 3 cevap

  1. Zafer der ki:

    0 taşıt kredimi akbank üzerinden kullandım ve çok memnunum. Faiz oranları ve vade uzatma imkanımla bir çok konuda destek çıkmaktadır.

  2. Zeynel der ki:

    0 Araç kredimin tamamını akbank sayesinde uzun bir vade ile elde ettim ve taksitlendirme konusunda çok iyi. Faiz oranlarının düşük olmasından dolayı ilgimi çekerek ilk defa çalışıyorum ve çok memnunum.

  3. Alican der ki:

    Araç kredileri konusunda oldukça iyi bir banka. Araç kredilerinde faiz oranlarının düşük olması ve talebimizi karşılaması çok iyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir