Akbank Artı Para Limiti Nasıl Arttırılır?

Kredili mevduat hesabı ürünlerinde ülkemizin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Akbank artı para hizmeti ile müşterilerine sürekli nakit desteğinde bulunmaktadır. Nakde ihtiyaç duyduğunuz her an hesabınızda para olmasa dahi hesaptan para çekme işleminizi yapmanızı sağlayan artı para kredili mevduat hesabıdır.

Akbank Artı Para 

Vadesiz hesaba bağlı olarak açılan kredili mevduat hesabı Akbank artı para ismi ile anılmaktadır. Kişinin kredi notu ve ödeme düzenine bağlı olarak belirlenen Akbank artı para limiti aynı zamanda aylık belgelenebilir gelir tutarı ile de ilgilidir.

Adınıza açılan artı para hesabınızın limitini bilmiyorsanız bu durumda Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden bilgi edinmeniz mümkündür. Limiti yetersiz gelen kişiler için ise Akbank artı para limit arttırma talepleri bankanın 444 25 25 numaralı bankacılık telefonu üzerinden yapmanız ya da artı para hesabınızın bulunduğu banka şubesi üzerinden şahsen başvuruda bulunmanız mümkündür.

Akbank Artı Para Bloke

Kullanılan artı para tutarının zamanında yatırılması durumunda Akbank artı para blokesi koymakta olup uygulamaya konu olan vadesi geçen tutarın ödenmesi durumunda hemen artı para hesabı kullanıma açılmaktadır.

Bu yazı Akbank kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Akbank Artı Para Limiti Nasıl Arttırılır? için 2 cevap

  1. Nevin Terzi der ki:

    artı paramı limitin 8000. Olmasını istiyorum teşekkürler

  2. Hüseyin kurnaz der ki:

    maasimi sizden alıyorum 500 tl artı para kullanıyorum yukseltmek için subeye gittim ama firca yedim adeta sana nasıl vermişler artı para diye ben istemedim banka vermiş dedim ihtiyacım olmasa kullanmadım ihtiyacım varki yukseltmek istiyorum dedim verilen 500 tl. yi iptal etmek veya kullanmak isterdim orda olduğum için o kişinin beni gerilemesine seyirci kaldım kime baş vuracak bilmedik bilgilerinize sunarim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir