Akbank Artı Para Nedir, İptali Nasıl Yapılır?

Akbank tarafından müşterilerine sunulan kredili mevduat hesapları arasında yer alan Akbank artı para hesabınızda paranız bulunmasa dahi hesaptan para çekme, hesaptan fatura ödeme ve hesaptan havale yapma gibi işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan özel bir hesaptır. Akbank şubelerinde vadesiz hesap açtıran kişilere kredi notu ortalamalarına bağlı olarak artı para tanımlamasında bulunulur.

Akbank artı para limiti kişinin kredi notu ortalaması ve aylık gelirine bağlı olarak belirlenmekte olup genelde ilk tanımlanan artı para limiti daha düşük olup ilerleyen günlerde kişinin hesabı kullanma performansına bağlı olarak limit güncellemesi yapılarak arttırılmaktadır. Kredili mevduat hesabı kullanmak istemeyen kişilerin ise Akbank artı para iptali için hesaplarının bulunduğu şubeyi kimlik belgeleri ile ziyaret etmeleri ya da Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden bu başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkündür.

Günlük faiz işletildiği için bu hesabın sadece acil nakit paraya ihtiyacım var diyen kişiler tarafından kullanılması ve çekilen tutarların kısa sürede yatırılması çok önemlidir. Uzun vadeli nakit para ihtiyaçlarında ise Akbank artı para taksitli başvurusunda bulunmak çok daha doğrudur. Bankanın internet sitesi üzerinden Akbank artı para hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazı Akbank kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir