Akbank Direkt Kredi Nedir, Nasıl Kullanılır?

İnternetten ihtiyaç kredisi başvurusu talebinde bulunmak isteyen kişiler için özel olarak hazırlanan Akbank direkt, şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmanızı sağlayan özel bir kredi ürünüdür. Akbank müşterisi olan kişiler için özel olarak hazırlanan kredi ürünü sayesinde kişi şubeye gitmeden kredi kullanabilmekte ve kullandığı kredi tutarı onay alması durumunda anında hesabına yatırılmaktadır.

Akbank direkt kredi başvurusu için Akbank internet sitesi üzerinde yer alan linkleri takip etmeniz ve açılan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Ancak internetten yapılan kredi başvurularında limit sınırlaması olduğu için en fazla 15.000 TL kredi kullanmak isteyen kişilerin kampanyadan yararlanmalarına izin verilmektedir. Daha yüksek tutarlı kredi başvuruları için Akbank şubeleri yetkili kılınmaktadır.

Kişi internetten direkt kredi başvurusu yaptığı için ihtiyaç kredisi faiz oranları daha düşük seviyelerde tutulmakta olup 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilmektedir. Şu an için uygulanan Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,39 seviyesinden başlamakta olup 36 ay vadeli 15 bin lira kredi kullanan kişilerin geri ödemeleri 557.58 lira olmaktadır. Akbank kredi başvurusu hizmetinin yanı sıra “ne kadar kredi kullanabilirim?” sorusunun yanıtını da vermekte, bu sayede müşterilerinin daha kolay kredi onayı almalarını sağlamaktadır.

Bu yazı Akbank, İhtiyaç Kredisi kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir