Akbank İndirimli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Akbank her kesimden, her gruptan müşterisi için en uygun çözümleri üreterek yüz güldürmeye devam ediyor. Ülkemizin saygın bankalarından Akbank bu kez emeklileri mutlu edecek yeni bir kampanya düzenledi. Akbank emekli müşterilerine özel olarak sunduğu kampanyasını internet üzerinden paylaştı.

Akbank’ın yeni indirimli kredi kampanyasına göre SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emeklisiyseniz, maaşınızı Akbank’tan aldığınız takdirde size özel ayrıcalıklar sunuluyor. Kampanyaya katılmak için ve maaşınızı Akbank’tan almanız için sadece TC kimlik numaranızı gösteren kimliğinizle Akbank şubelerine gelmeniz yeterli.

Kampanyanın detayları hakkında da bilgi verelim: Emekli maaşınızı Akbank’tan aldığınızda; yurt çapındaki tüm banka ATM’lerinden ayda 2 kez ücretsiz para çekebiliyor ve ücretsiz Havale gönderebilir, Akbank Direkt ile EFT işlemlerinizi ücretsiz yapabilir ve hesap işletim ücreti de ödemezsiniz. Bunların yanında ihtiyaç kredilerinde kefilsiz kullandırım, maaşını 3 ayda 1 alan emeklilere özel 3 ayda 1 ödemeli kredi seçeneklerinden ve bireysel kredilerde çok özel indirimler ile avantajlı faiz oranlarından da yararlanabilirsiniz.

Emekli maaşınızı Akbank’a taşımak için PTT şubelerinden alacağınız e-devlet şifreniz ile www.turkiye.gov.tr adresine girerek değişikliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazı Akbank, İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir