Akbank Kolay Kredi Kampanyası

Biriken ihtiyaçları gidermenin en kolay yollarından biri kredi kullanmak. Bankalar da her müşterinin talebine göre farklı ihtiyaç kredi ürünleri sunuyor. Ancak kredi almak istediğiniz bankanın maaş müşterisi olduğunuz takdirde kredi almanız çok daha kolay hale geliyor.

Ülkemizin öncü bankalarından Akbank, maaş müşterilerine birbirinden cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Eğer Akbank müşterisiyseniz bankanızdan kredi kullanmanız çok daha kolay. Sizin de maaşınız Akbank hesabınıza yatıyorsa hayallerinizi daha fazla ertelemenize gerek kalmadı.

Maaşlarını almak için Akbank maaş hesabını kullananlar, Akbank bünyasinde çalışanlara özel olan krediden 50 bin liraya kadar yararlanabiliyor. Akbank bünyesinde çalışanların kullanacağı ihtiyaç kredisi faiz oranları tüm vade ve tutar seçenekleri için yüzde 1,19 ile sabitleniyor. Tahsis ücreti olarak çekilen kredi tutarının binde 5’inin tahsil edildiği kampanyada binde 13,82 oranında da sigorta bedeli alınıyor

Akbank’ın maaş müşterilerine özel olarak sunduğu ihtiyaç kredisini ayrıca 36 vadeye kadar uzatılabilen taksitlerle kolayca geri ödeyebilirsiniz. Akbank’ın tüm kredi ürünleri ve kampanyaları ile ilgili bankanın internet sitesi aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Bu yazı Akbank, İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir