Akbank Kredi Başvurusu En Kolay Nasıl Yapılır?

Kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerin en çok tercih ettikleri bankalar arasında ilk sıralarda yer almayı her zaman başaran Akbank ihtiyaç kredisi kampanyaları ve reklam çalışmaları ile bu başarısını sürdürmeye istikrarlı bir şekilde devam etmektedir. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyaları kapsamında farklı kredi seçenekleri sunmakta olup bunlara bağlı olarak farklı kanallar üzerinden de kredi başvurularını kabul etmektedir. Akbank kredi başvurusu için kullanabileceğiniz kanallar şunlardır:

Akbank SMS Kredi Başvurusu 

Akbank ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen müşterilerine sadece tek bir kısa mesaj ile kredi kullanma imkanı sunmaktadır. Akbank SMS kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken Kredi yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra 11 haneden oluşan kimlik numaralarını da ekleyerek oluşturdukları bu kısa mesajı 4425 numarasına kısa mesaj olarak göndermektir. Sadece ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilere sunulan SMS kredi başvurusu hattından kullanılabilecek olan maksimum kredi tutarı olarak ise 20 bin lira sınırı uygulanmaktadır. Bu sorgulama sadece Turkcell hatta sahip olan kişilere yönelik olup Avea Akbank kredi başvurusu ya da Vodafone Akbank kredi başvurusu hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin oluşturdukları kısa mesajı 0532 750 25 25 numarasına göndermeleri gerekmektedir.

Akbank Direkt Kredi Başvurusu 

En kısa sürede ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilere yönelik olarak sunulan Akbank direkt kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin Akbank direkt müşterisi olması gerekmektedir. Akbank internet şubesi olarak hizmet veren direkt üzerinden doldurulan kredi başvuru formları hem dakikalar içerisinde sonuçlandırılmakta hem de şubeye gitmeden kredi kullanımına izin verilmektedir.

Akbank Kredi Ekspres Hattı 

Akbank internet sitesi üzerinden doldurabileceğiniz form ile Akbank müşteri hizmetleri temsilcisinin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Bu görüşme esnasında müşteri hizmetleri yetkilisi sizinle kredi başvurunuz hakkında bilgi alışverişinde bulunacak ve kredi başvuru formunu doldurmanızı sağlayacaktır. Akbank kredi uzmanı tarafından arandığınızda hem kredi başvuru işlemleriniz tamamlanacak hem de kredi uzmanı size ne kadar kredi kullanabileceğiniz konusunda bilgi verecektir.

Akbank Ne Kadar Kredi Kullanabilirim?

Akbank kredi kullanmak isteyen müşterilerine kredi red sorunları yaşamamaları adına ne kadar kredi kullanabilecekleri konusunda da yardımcı olmaktadır. Bilindiği üzere Akbank kredi başvurusu işlemlerinde de tüm bankalarda olduğu gibi maaşa göre kredi hesaplaması gerçekleştirilmekte olup kişilerin belgelenebilir aylık gelir tutarlarına göre ne kadar kredi kullanabilecekleri belirlenmektedir. Hemen Akbank internet sitesini ziyaret ederek “maaşıma göre ne kadar kredi kullanabilirim?” sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

Akbank ATM Kredi Nedir, Akbank ATM Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank müşterisi olmayan kişilere de sunulan ATM’den kredi başvurusu yapmak için tek yapmanız gereken ATM üzerinden giriş tuşuna bastıktan sonra ihtiyaç kredisi başvuru butonunu tıklayıp açılan ekranda vatandaşlık numarası ve cep telefonu numaranızı girdikten sonra işleme onay vermeniz yeterlidir. Akbank kredi başvuru sonucu tarafınıza dakikalar içerisinde gönderilecek olup kredi onayı verilmesi durumunda şubelerden kredi kullanabilirsiniz.

Bu yazı Akbank kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir