Akbank Kredi Kartı Limit Arttırma

Kredi kartı kullanıcılarının gerek sunduğu taksitli alışveriş kampanyaları gerekse de para puan uygulamaları nedeni ile en çok tercih ettiği kredi kartı markaları arasında yer alan Akbank aynı zamanda Axess kredi kartı platformunun da sahibi ve en büyük üyesidir.

Kredi kartı almak istiyorum diyen kişilerin en çok tercih ettikleri kredi kartı markalarından biri olan Axess kredi kartı düzenlenen chip para kampanyaları sayesinde gerçekten harcadıkça kazandırmayı başaran kredi kartları arasında yer almaktadır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu 

Akbank kredi kartı sahibi olmak isteyen kişilerin Akbank şubeleri üzerinden direkt kredi kartı başvuru formu doldurmaları mümkünken yine Akbank internet sitesi üzerinden de kredi kartı başvuru formu doldurulabilmektedir. Bunun yanı sıra alışveriş merkezlerinde ve şubelere yakın yerlerde kurulan küçük stantların üzerinden de kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Limiti 

Diğer tüm bankalarda olduğu gibi Akbank kredi kartı limiti içinde bankanın uymak zorunda olduğu yasal yaptırımlar bulunmaktadır. Bu yaptırımlara göre bankalar kredi kartı limiti belirlerken mutlaka müşterilerinin aylık gelir tutarlarını dikkate almalıdır. Bu nedenle belirlenen kredi kartı limiti kişinin kendi gelirine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Yetersiz kredi kartı limiti nedeni ile sorun yaşayan kişiler ise kredi kartı limit güncellemesi için bankalarına başvuruda bulunma hakkına sahiptir.

Akbank Kredi Kartı Limit Arttırma

Kredi kartı kullanıcılarının kredi kartı limitleri bankalar tarafından periyodik olarak güncellenmektedir. Kredi kartı limiti yükseltme işlemlerinde ise limitin yetersiz kalması durumunda bankaya başvuruda bulunarak limit güncelleme başvurusunda bulunulması mümkündür. Akbank kredi kartı limit arttırma başvuruları için Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 25 25  numarasından yararlanmanız mümkündür.

Bu yazı Akbank, Kredi Kartı kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Akbank Kredi Kartı Limit Arttırma için 5 cevap

 1. Serhan der ki:

  Kredi kartınızın limitini arttırmanız için yapmanız gereken sadece müşteri hizmetlerini aramak.

 2. Taylan der ki:

  Akbank müşteri hizmetlerini arayarak kolaylıkla limitinizi arttırım işlemi yapabilirsiniz.

 3. Tekay der ki:

  Akbank bankamatiklerinden kolaylıkla limit işlemlerine girerek kredi kartınızın limit işlemini arttırabilirsiniz.

 4. Tekcan der ki:

  Akbank bankalarına giderek bireysel müşteri temsilcisi aracılığıyla işlemini yapabilirsiniz.

 5. Tekin der ki:

  Akbank İnternet Şubesini kullanıyorsanız eğer kolaylıkla limit yükseltme işlemi için başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir