Akbank Nar Birikim Hesap Kampanyası

Birikim yapmaktaki amacınız geleceğinize yönelik yatırım yapmaksa, Akbank’ın paranızı durduğu yerde değerlendirecek yeni bir sürprizi var. Ülkemizin sevilen bankası Akbank, birikim yapan müşterilerini sevindirecek yeni bir kampanya sunuyor.

İlklere imza atan, ülkemizin prestijli bankası Akbank yeni bir hizmetini daha duyurarak fırsatlarına bir yenisini daha ekledi. Bankanın internet sitesinden duyurduğu açıklamada biriktirirken aynı zamanda kazanmak ve gelecekte rahat yaşamak için Akbank Nar Hesap tam da ileriyi düşünen bireyler için sunuluyor. Peki Akbank hizmeti olan Nar Hesap tam olarak nedir ve avantajları nelerdir?

Akbank Nar Hesap, eğer birikim yapmaya karar verdiyseniz, düzenli şekilde her ay belirlediğiniz miktarda parayı sizin için saklayan bir hesap. Nar Hesap’ta biriken paralarla düzenli şekilde biriken miktar ile 1 yılın sonunda ciddi bir miktar da kazanç elde edebilir, birikiminizi yatırıma dönüştürebilirsiniz.

Tek hesapla hem yatırım yapıp hem de paranızı değerlendirirken nakit yönetiminizi gerçekletirerek zamandan da tasarruf edebileceğiniz Akbank Nar Hesabı ile küçük tutarlar için bile günlük mevduat faizi kazanabilirsiniz. Peki Nar Hesabı ile hangi bankacılık işlemleri yapılır?

Nar Hesabı ile Şubeden veya ATM’den nakit çekim, havale, otomatik ödeme talimatı ile fatura ödemeleri, Neo ek hesap ödemesi kredi kartı borç ödemesi ve bireysel kredi taksit ödemesi gibi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Nar Tasarruf Hesabınızı minimum 1000 lira ile açıp kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Nar hesap hakkında daha fazla bilgi için Akbank şubesini ziyaret edebilir, telefon bankacılığı yoluyla bankanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazı Akbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir