Akbank Neo İndirim Kampanyası

Ülkemizin müşterilerine en çok kazandıran bankalarından olan Akbank, yeni kampanyalarla yüz güldürmeye devam ediyor. Akbank’ın tüketicilerin en çok işine yarayan harcadıkça kazandıran kampanyaları oldukça ses getiriyor. Harcadıkça kazandıran kampanyalar alışveriş yükünü azaltırken bütçeyi de dengeliyor. Akbank harcadıkça indirim kazandıran kampanyasını web sitesi aracılığıyla müşterilerine duyurdu.

Akbank ürünü olan Neo ile siz de harcadıkça kazanabilirsiniz. Akbank Neo’nun indirim kampanyalarını takip ederek, kampanyaya dahil sektörlerde yapacağınız alışverişlerinize indirim kazanabilirsiniz. Akbank müşterisiyseniz Akbank Neo ile Axess üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde chip-para kazanabilirsiniz. Kazandığınız chip-paraları dilediğiniz zaman, anlaşmalı Axess üye işyerinde harcayarak bedava alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.

Akbank Neo ile kazandığınız indirim tutarı iki iş günü içinde Neo’nuzun bağlı olduğu vadesiz mevduat hesabına yansıyor. Siz hesabınızı bilerek harcarken, Neo da indirimlerle bütçenizi dengeliyor. Akbank Neo’nuz ile tüm yurt içi e-ticaret sitelerinde, günlük yurt içi alışveriş limitiniz dahilinde güvenle alışveriş yapmanız mümkün. Akbank’ın kampanyalarında güncel olarak haberdar olmak için bankanın internet sitesini takip etmeyi unutmayın.

Bu yazı Akbank kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir