Axess English Home İndirim Kampanyası

Özellikle hanımlar için ev tekstili alışverişi yapmak olmazsa olmazdır. Axxess, harcamalar sıralamasında büyük paya sahip olan ev alışverişlerinde bütçe dostu yeni bir kampanya düzenliyor. Fırsatlarına sürekli yenilerini ekleyerek müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutan Axess, yeni kampanyası ile alışverişte kolaylık sunacak.

Axess yeni kampanyasını, ev tekstilinin öncü markalarından English Home ile yapıyor. Axess English Home İndirim Kampanyası kapsamında Axess’inizi tanımladığınız BKM Express ile English Home internet sitesinden yapacağınız 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 50 TL anında indirim kazanıyorsunuz. İndirim kampanyası www.englishhome.com.tr adresinden yapılan alışverişlerde geçerli oluyor.

Kampanya hakkında biraz daha detaya inelim: BKM Express ile yapılan 150 TL ve üzeri peşin yada taksitli ödemelerde anında 50 TL indirimin kazanıldığı kampanyada indirimden yararlanılabilmesi için “Sepetim” sayasında yer alan “İndirim Kupon No” alanına BKMEXPRESS yazılması gerekiyor.

İlk 2.500 işlem için geçerli olacak olan kampanyadan bir kişi yalnızca bir kez yararlanıyor.

Bu yazı Akbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Axess English Home İndirim Kampanyası için 3 cevap

  1. Berna der ki:

    Daha çok bayanların ilgisini çeken bu indirim kampanyasından yararlanmak için çok daha fazla imkan üretilmesi gerekiyor. Bankaların ve kredi kartlarının bu tarz anlaşmaları daha fazla yapmaktadır.

  2. Hüseyin der ki:

    Bayanların ilgisini çeken bu tarz kampanyalar 2500 işlem için sınırlandırılması kötü olmuş. Daha çok katılım imkanı sağlanmalıydı.

  3. Zeynep der ki:

    BKM express tarafından yapmış olduğumuz 150 tl’lik alışverişlerimizde böylelikle bonus kazanmış olmamız oldukça iyidir ve bu tarz kampanyalar her zaman ilgimi çekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir