Axess Faizsiz Taksit Kampanyası

Faiz ödemek kart sahibi olan herkesin ortak şikayetidir. Ülkemizin prestijli bankalarından Akbank’ın ürünü olan Axess faiz ödemenin külfetini kaldıran yeni bir kampanya sunuyor. Axess’in internet üzerinden duyurduğu yeni kampanyası kapsamında yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin harcamalarınıza faizsiz ve ücretsiz 3 taksit fırsatından faydalanarak faiz ödeme derdinden kurtulabilirsiniz.

Axess faizsiz taksit kampanyası detaylarına biraz daha inelim: kampanya detaylarına göre yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizde faizsiz 3 Taksit fırsatı sunuluyor. Bu kampanyadan faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce TAKSİT yazıp 4566’ya göndermeniz yeterli. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanıyor.

Tüm Akbank bireysel ve ticari kredi kartlarınızla faydalanabileceğiniz kampanya hakkında daha detaylı bilgiyi bankanın internet sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Bu yazı Akbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir