Banka Kredi Notu Öğrenme

Son dönemde oldukça fazla telaffuz edilen bankacılık terimlerinden biri olan banka kredi notu ortalaması günümüzde kredi onayı için olduğu kadar vadeli işlem yapılması planlanan beyaz eşya mağazaları ve araç kiralama firmaları tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır. Hatta taksitle akıllı telefon satışı yapan cep telefonu operatörleri de müşterilerinin yapmış olduğu başvurularda kredi notu sorgulaması yaparak karar vermektedir.

Kredi Notumu Öğrenmek İstiyorum 

Kredi notu sorgulaması için kullanılabilecek farklı yöntemler bulunmakla beraber en kolay yöntem Findeks internet sitesi üzerinden sorgulama yapmaktır. Zaten Findeks tarafından gerçekleştirilen not hesaplaması için yapmanız gereken tek şey Findeks üyeliği işlemini tamamlamaktır. Bunun için ise bankacılık işlemleri için kullandığınız bir cep telefonu numarasına sahip olmanız gerekir. Bu numaraya doğrulama kodu gönderileceği için numaranın hala kullanmaya devam ettiğiniz bir hatta ait olması gerekir.

Findeks Kredi Notu Sorgulama 

Ücretsiz bir şekilde Findeks üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra kredi notu sorgulama linkini tıklayarak not sorgulaması işleminizi Findeks internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Buna ek olarak bankaların internet şubesi üzerinden de online kredi notu sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirirken banka şubeleri üzerinden de kredi puanı sorgulama desteği alabilirsiniz.

Bu yazı Kredi Notu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir