Bankaların Atm Günlük Para Çekme Limitleri

Banka Atm’lerinden para çekme limiti her banka için değişkenlik göstermektedir. Bankalara göre Atm Para Çekme Limit.

Ziraat Bankası Para Çekme Limiti

Türkiye’de devlet bankası olan ve en büyük bankalarından biri olan Ziraat Bankasının atm’lerden para çekme limiti 1.500 TL’dir. Emekli olarak ziraat bankasından para çekenler için bu limit geçerli değildir. 1.500 TL üzeri çekim yapmak isteyenler ise yine de çekim yapabilmektedirler. Belli bir komisyon karşılığında para çekim işlemi yapabilmektedirler. Ziraat bankası kullanıcıya göre çekim limiti vermektedir. Mesela çiftçilere 5000 TL’ye kadar çekim şansı vermektedir.

Türkiye İş Bankası

Türkiye İş bankası özel bir teşebbüsle kurulmuş çok köklü bankalarından biridir. Bankanın bankamatikten günlük olarak para çekme limiti 1500 TL’dir. 1.500 TL üzeri çekim yapmak isteyenler ise yine de çekim yapabilmektedirler. Belli bir komisyon karşılığında para çekim işlemi yapabilmektedirler.

Garanti Bankası

Garanti Bankasının günlük para çekme limiti ATM üzerinden 2.000 Türk lirasıdır. Günlük 2000 TL para çekme limiti bulunmaktadır. 1.500 TL üzeri çekim yapmak isteyenler ise yine de çekim yapabilmektedirler. Belli bir komisyon karşılığında para çekim işlemi yapabilmektedirler.

Finansbank

Bankanın bankamatikten günlük olarak para çekme limiti 1500 TL’dir. 1.500 TL üzeri çekim yapmak isteyenler ise yine de çekim yapabilmektedirler. Belli bir komisyon karşılığında para çekim işlemi yapabilmektedirler.

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi bankası normal kullanıcılarına 2000 Türk lirası günlük para çekim limiti vardır. Bireysel müşterilerine 3.500 TL para çekme şansı sunmaktadır. 2000 TL üzeri çekim yapmak isteyenler ise yine de çekim yapabilmektedirler. Belli bir komisyon karşılığında para çekim işlemi yapabilmektedirler.

Akbank

Bankanın bankamatikten günlük olarak para çekme limiti 1500 TL’dir. 1.500 TL üzeri çekim yapmak isteyenler ise yine de çekim yapabilmektedirler. Belli bir komisyon karşılığında para çekim işlemi yapabilmektedirler.

Bu yazı Diğer kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir