Bayram Kredisi 2016 Kampanyaları

İhtiyaç kredisi kullanmayı düşünüyorsanız bayramı bir fırsata çevirebilirsiniz. Bu sene bayram kredisi veren bankalar sayı olarak rekor kırarken aynı zamanda ihtiyaç kredisi faiz oranları için de büyük indirimler sunuluyor.

Akbank Bayram Kredisi 

Bayrama özel olarak 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanılmasına olanak sağlayan Akbank bayram kredisi kampanyası ile daha düşük kredi faiz oranları sunuyor. Üstelik Akbank bayram kredisi başvurusu için internetten kredi başvuru formu doldurulmasını da sağlıyor. 36 ay vadeli kredi kullanımına olanak sağlayan bankanın ihtiyaç kredisi faiz oranları ise kullanılan kredi tutarı ve tercih edilen kredi vade süresine göre belirleniyor.

İş Bankası Bayram Kredisi 

Gelenekse İş Bankası bayram kredisi kampanyası ile de bu sene banka iddiasını gözler önüne seriyor. Bayrama özel kredi faiz oranları sunan İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı seviyesini 1.27 oranına çekerken 50000 TL kredi kullanımına kadar izin veriyor. İş Bankası bayram kredisi başvurusu için ise İş Bankası internet şubesi, İş Bankası müşteri hizmetleri telefonu olan 0850 724 0 724 numarası üzerinden ve İş Bankası SMS kredi başvurusu kanallarının kullanılmasına olanak sağlanıyor.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi 

Bayram kredisi denildiği zaman artık akla ilk gelen bankalardan biri olan Vakıfbank bayram kredisi 2016 kampanyası ile her yıl olduğu gibi bu yılda bayram kredisi veren bankalar arasında bir fark yaratmayı başarıyor. Vakıfbank bayram kredisi başvurusu için ise cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden KREDİ yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp kimlik numaranızı ve yine bir boşluk bırakarak rakamlarla aylık gelir tutarınızı yazdıktan sonra oluşturduğunuz kısa mesajı 5724 numarasına göndermeniz yeterli oluyor.

Bu yazı Kredi Kampanyaları kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir