Bayram Kredisi Veren Bankalar 2016

Bayrama sayılı günler kala artan harcamalar nedeni ile zorlanan ya da bayram öncesi erteledikleri ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler için düzenlenen bayram kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ediyor.

Bayram kredisi veren bankalar 2016 yılında sayı olarak artarken aynı zamanda yaşanan bu artış ve yüksek rekabet bayram kredisi faiz oranları için de bankaların indirime gitmelerini sağlamış durumda.

İş Bankası Bayram Kredisi Kampanyası 2016

Bayram kredisi veren bankalar denildiğinde akla ilk gelen bankalar arasında yer alan İş Bankası geleneksel bayram kredisi kampanyası ile adından söz ettirmeye devam ediyor. İş Bankası bayram kredisi faiz oranları 2016 yılına özel olarak aşağıya çekilirken günde sadece 6 lira ödeyerek toplamda 5000 TL ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilmektedir.

Denizbank Bayram Kredisi 2016

Her bayram kullandırdığı bayram kredisi kampanyaları ile en çok bayram kredisi kullandıran bankalar arasında bulunmayı başaran Denizbank bayram kredisi 2016 kampanyası ile de bu iddiasını gözler önüne seriyor. Denizbank bayram kredisi kampanyasına özel olarak ihtiyaç kredisi faiz oranları 0.99 gibi son derece iddialı bir seviyeye çekilirken aynı zamanda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına da izin veriliyor.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi 2016

Dosya masrafsız bayram kredisi kullanmak isteyen müşterilerine uygun kredi faiz oranları sunan banka aynı zamanda ihtiyaç kredisi dosya masrafı ödeyen kişilere ise daha düşük bayram kredisi faiz oranları uyguluyor. Üstelik Vakıfbank SMS kredi hattı üzerinden de bayram kredisi başvurusunda bulunmanıza olanak sağlanıyor.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi 

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasını bayram kredisi kampanyası ile beraber sunan Akbank bu sayede şeker bayramında kullandığınız kredinizin ödemelerine kurban bayramı sonrasında başlamanızı sağlamış oluyor.

Bu yazı Bankalar, İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir