Bimeks Bi İmza Kampanyası Nedir?

Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş. ile Türkiye’nin en büyük perakende elektronik markalarından biri olan Bimeks arasında yapılan anlaşma sayesinde artık taksitle cep telefonu almak çok daha kolay. Kredi kartsız telefon olarak ta bilinen kampanya kapsamında alışverişinin yüzde 20 oranında peşinat veren kişiler kalan tutarı ise 18 aya kadar taksitlendirme imkanından yararlanıyorlar.

Yani bin liralık cep telefonu almak isteyen bir kişi 200 lira peşinat veriyor ve kalan 800 liralık tutarı üzerine vade farkı eklenerek 18 aya kadar taksitlendiriyor. Burada uygulanan fark ise yüzde 20 peşinat tutarı oluyor. Yani iki bin liralık bir ürünü alan kişi 400 lira ücret ödeyerek 2 bin lirayı 18 aya kadar taksitlendiriyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka 18 yaşından büyük 60 yaşından küçük olması şartları aranırken buna ek olarak kredi kartı sahibi olmaları da gerekmektedir.

Yine bankalar üzerinden kredi notu değerlendirmesi yapılacağı için Bimeks Bi İmza kampanyası kapsamında taksitli telefon almak isteyen kişilerin mutlaka bankalara kayıtlı olan bir cep telefonu numarası bulunması gerekir. Bu numaraya sahip olmayan kişilerin yapacakları kredi başvuruları kabul edilmektedir. Kefilsiz alışveriş yapılmasına olanak sağlanmasının yanı sıra Bimek kredi kartsız alışveriş yaptırdığı için de kredi kartı limiti olumsuz etkilenmemektedir.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir