Denizbank 50 Lira Bonus Puan Kampanyası

Harcarken kazanmaya kim hayır diyebilir? Bütçenizi aşan alışverişlerinizde pişmanlıktan kurtaran kampanyalar birbiri ardına geliyor. Müşterilerini bu külfetten kurtaran bankalardan biri de ülkemizin lider bankalarından Denizbank. Kampanyalarını sürekli güncelleyerek müşterilerini şaşırtan Denizbank bu kez harcadıkça kazandıran bonus kampanyasına imza atıyor.

Cazip kampanyalarını sürdüren Denizbank son olarak düzenlediği bonus kazandıran kampanyasını internet üzerinden müşterileri ile paylaştı. Denizbank’ın bu kampanyasından faydalanabilmek için öncelikle Denizbank Bonus Kart sahibi olmanız gerekiyor. Şimdi kampanya ayrıntılarına geçelim…

Denizbank 50 Lira Bonus Puan Kampanyası kapsamında Denizbank Bonus kartınızı kullanarak yapacağınız her 150 lira ve daha fazla tutarlı alışverişe 10 lira, toplam da ise 50 lira Bonus Puan hediye sizin oluyor.

Denizbank 50 Lira Bonus Puan Kampanyasından faydalanarak bonus kazanmak için PUAN yazarak 3280’e mesaj göndermeniz yeterli. Daha detaylı bilgi için Denizbank internet sitesini ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Bu yazı Denizbank kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir