Denizbank Bayram Kredisi 2016 (Ramazan Bayramı)

Bayrama özel kredi kampanyaları arasında sunduğu cazip koşullar ile rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başaran Denizbank bayram kredisi için 55 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanmanıza olanak sağlıyor. Pek çok bankanın kredi başvuru tutarını 10 bin lira kredi ile sınırladığı göz önünde bulundurulursa Denizbank Ramazan kampanyası ile bir adım öne çıkmayı başarıyor.

Denizbank Ramazan Kampanyası 

Denizbank Ramazan Bayramı kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken bir adet otomatik ödeme talimatı vermeleri ve kredi başvurularını 10 Temmuz tarihine kadar gerçekleştirmeleri. Bu şartları taşıyan kişilerin daha düşük kredi faiz oranları ve 2 ay ertelemeli olarak kullanmalarına izin verilmektedir.

Denizbank Yüzde 0.99 Faiz Oranlı Bayram Kredisi 

5 bin lira kredi kullanmak istiyorum diyen kişilere 12 ay vadeli kredi kullanmaları durumunda banka sadece yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sunuyor.

Üstelik Denizbank bayram kredisi kampanyasına özel olarak Denizbank kredi dosya masrafı olarak 25 lira ve sigorta ücreti olarak ise 450 lira tahsil ediyor. 24 ay vadeli 10 bin TL kredi kullanmak isteyen kişiler için ise uygulanan Denizbank bayram kredisi faiz oranları yüzde 1.24 seviyesine çekilirken dosya masrafı olarak ise 50 lira talep edilmektedir. Sigorta ücreti olarak ise 138 lira kesintide bulunulmaktadır.

Bu yazı Denizbank kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Denizbank Bayram Kredisi 2016 (Ramazan Bayramı) için 4 cevap

 1. Melih der ki:

  0.99 Oranında kredi imkanı oldukça çok iyi ve bu imkandan en kısa sürede yararlanmayı düşünüyorum.

 2. Melik der ki:

  Bankalar arasında en düşük faiz oranı deniz bankası vermektedir ve bu sene tercihim DenizBankası olacaktır.

 3. Memduh der ki:

  Bankalar arasında en iyi fırsatı bu sene denizbank vermektedir tercihleriniz doğrultusunda güzel imkanlar sağlıyor.

 4. Menderes der ki:

  Bankaların genel sisteminde en düşük kredi faizini deniz bankası vermektedir bu yüzden herkesin tercihi bu sene denizbank olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir