Denizbank Bireysel Emeklilik Sistemi

%25 devlet katkısını kaçırmayın sloganı ile bireysel emeklilik sistemine vurgu yapan Denizbank, bireysel emeklilik hizmetlerini Metlife Hayat ve Emeklilik Şirketi üzerinden yürütmekte ve müşterilerine hizmet vermektedir.

Denizbank Bireysel Emeklilik Sistemi Şartları

Diğer tüm emeklilik şirketlerinde olduğu gibi Denizbank bireysel emeklilik sisteminde de 18 yalını doldurmuş her TC vatandaşı cezai ehliyete de sahipse başka şarta gerek olmadan katılabilmektedir.

Bu sistemde katılımcılar yatıracakları katılım paylarını bütçelerine göre kendileri belirlemektedir. Şirkette Pozitif plan, Emeklilik Plus Plan, Afilli Plan, Üretici plan, İşletme Plan ve Deniz plan gibi alternatif birçok plan müşterilere sunulmaktadır.

Bu planlar ile Denizbank müşterilerine emekli olduktan sonra rahat ve güvenli bir yaşam sürmeleri için değişik seçenekler sunmakta ve sisteme giriş yapmaları için özendirilmektedirler.

Denizbank Bireysel Emeklilik Sisteminin Avantajları

Diğer bütün emeklilik şirketlerinde olduğu gibi piyasadaki bütün diğer yatırım araçlarında farklı olan %25 devlet katkısı Denizbank Bireysel Emeklilik sisteminin en büyük avantajıdır. Devlet güvencesini de arkasına alarak müşterilerine hizmet veren Denizbank aynı zamanda müşterilere ait fonların profesyonel portföy yöneten şirketler tarafından idare ediliyor olması en büyük avantajı ve bu denli tercih edilmesinin en büyük nedenidir.

Denizbank Bireysel Emeklilik Sistemi Giriş Aidatı

Metlife Hayat ve Emeklilik Şirketi hangi plana ait olursa olsun plan fark etmeksizin giriş aidatını; müşterinin sisteme giriş yaptıktan sonraki ilk altı ay içerisinde kendi isteği ile çıkması durumunda brüt asgari ücretin % 8.5’i olarak belirlemiştir.

Denizbank Bireysel Emeklilik sistemine Denizbank şubelerinin yanı sıra 0850 222 0 638 numaralı telefon aracılığı ile de sabah 8.30 ve aksam 17.30 saatleri arasında ulaşabilir ve profesyonel BES yetkililerinden ihtiyacınız olan her türlü bilgiye kısa süre içerisinde ulaşabilir ve geleceğe yatırım yapmak için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazı Denizbank kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir