Denizbank BJK Bonus Kampanyası

Ülkemizin sevilen bankalarından Denizbank takım tutarken de kazandırıyor. Sevdiğiniz takımın kartını kullanıp hem de alışverişlerinizde bonus kazanmak isterseniz Denizbank’ın yeni kampanyası tam da size göre. Eğer Beşiktaşlı iseniz Denizbank’ın tam da size göre bir ürünü var. Şimdi Beşiktaş’a gönül verenlerin kartı Denizbank BJK Bonus’a başvurarak avantajlı alışverişin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Denizbank’ın sunduğu yeni kampanyaya göre Denizbank BJK Bonus kartınızla yapacağınız ilk 100TL ve üstü alışverişinizle 40 TL bonus kazanma fırsatı sizin oluyor. Denizbank BJK Bonus hakkında biraz daha detay verelim:

BJK Bonus Card’a sahip olanlar Türkiye’nin en geniş üye işyeri ağına sahip Bonus’un tüm fırsat ve faydalarından yararlanabilecek. BJK Bonuslular; anlaşmalı iş yerlerinde taksit, bonus kazanma ve harcama, tüm kampanyalardan yararlanma imkânlarına kavuşacak.

Denizbank BJK Bonus ile yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılıyor. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunuyor. BJK Bonus ile kart sahipleri bu sayede hem kendileri kazanacak hem de kulüplerine kazandıracaklar.

Bu yazı Denizbank kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Denizbank BJK Bonus Kampanyası için 3 cevap

  1. Burçak der ki:

    Denizbank Beşiktaş taraftarlarına yapmış olduğu kampanya sayesinde gönlünü kazanmış olması gerekir.

  2. Berna der ki:

    İlk 100 Tl’de 40 tl gibi bir bonus almak güzel rakamlar böyle kampanyaların her taraftar gruplarına yapılması ve her bankanın yapması gerekiyor.

  3. Cansu der ki:

    Denizbank her türlü imkanı taraftar gruplarına sağlaması çok iyi. Bir çok kampanyasıyla ön plana çıkan denizbank bu sayede insanların ilgisini çekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir