Denizbank Esnek Ticari Kredi Kampanyası

Ticari işletme sahibi olanlar ya da olmak isteyenler önlerindeki finansman problemini aşmakta zorlandıkları zaman tercih edilecek en uygun yol ticari krediler oluyor. Bankalar da ticari işletme sahibi olan tüm müşterilerine bütçelerine en uygun altenatifleri sunmaya devam ediyor.

Bu alternatifleri en uygun koşullarda sunan bankalardan biri de Denizbank. Denizbank ticari işletmeler için uyguladığı yeni kredi ürününü internet yoluyla müşterileri ile paylaştı. Denizbank ticari işletmeler için sunduğu yeni esnek kredisi ile Esnek vade koşulları ve uygun faiz oranları sayesinde işletmelerin finansman sorununu çözüyor.

enizBank’ın KOBİ’lere özel taksitli kredilerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik kullandığınız taksitli ticari kredinin faizi, piyasadaki faiz oranı değişikliklerinden etkilenmez ve kredi vadesi boyunca sabit kalır. İşletmenizin ihtiyaçlarını ertelememek için siz de Esnek vade koşulları ve uygun faiz oranları için siz de Deniz’e gelin, size en uygun kredi ürünü ile işletmenizin ihtiyaçlarını rahatça giderin.

DenizBank Esnek Taksitli Ticari Kredinin avantajları dahilinde sabit eşit taksitli ya da firmanızın nakit akışına uygun esnek geri ödeme imkânı ve TL ya da dövize endeksli olarak kullanabilme imkânı sunuluyor. 36 aya varan taksit avantajı ile de kolay ödenebilen kredinizi İşletme Kart’ınız varsa 7/24 AçıkDeniz ATM’lerden ve AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’ndan kredi kullanabilirsiniz.

Bu yazı Denizbank, İhtiyaç Kredisi, Kobi kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir