Denizbank fastPay Kampanyası


Ülkemizin yenilikçi bankalarından Denizbank ürünlerindeki ve kampanyalarındaki farklılıklar ile dikkat çekmeye devam ediyor. Yıllardır koruduğu çizgisini kaliteli ürünleri ve müşterilerine sunduğu fırsatları ile taçlandıran Denizbank çıtasını zirvede tutmaya devam ediyor.

“Hayat Deniz’de Güzel” sloganı ile ürünlerine yenilerini eklemeye devam eden Denizbank şimdi takımına destek olmak isteyen herkesi sevindirecek bir kampanyaya imza atıyor. Eğer Beşiktaşlıysanız Denizbank ile takımınıza bir adım daha yaklaştırıyor. Denizbank dijital Deniz Fırsatları ürünü ile Beşiktaşlıları takımına destek olmaya davet ediyor.

Hemen fastPay’i indirerek öneren kişi kısmına 1903 yazın, takımınıza ücretsiz olarak destek olmaya başlayın. Üstelik fastPay’den 5 TL kazanın. Takımınıza hiçbir ücret ödemeden, fastPay ile hemen destek olmak artık elinizde. Üstelik DenizBank müşterisi olmanıza gerek kalmadan, dilediğiniz bankaya ait kredi kartınızı kullanabilir, cepten cebe 7/24 ücretsiz para gönderebilir, ATM’den kartsız para çekebilir, üye işyerlerinde ödeme yapabilir ve bir çok özelliği anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken anında Beşiktaş’a da destek olabilirsiniz.

Peki Beşiktaş’a nasıl destek olacaksınız? Hemen App Store, Google play veya Windows Phone Store’dan ücretsiz olarak fastPay’i indirin, cep telefonu, TC Kimlik numaranızı ve belirlediğiniz 6 haneli şifreniz ile kaydını oluşturun. Sol altta yer alan ayarlar menüsü altından, fastPay’i size kim önerdi? adımına 1903 yazın. İşte tamamlandı, artık fastPay ile yaptığınız her işlemde Beşiktaş’a destek olabilirsiniz.

Bu yazı Denizbank kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Denizbank fastPay Kampanyası için 6 cevap

 1. Neyzen der ki:

  Böyle güzel kampayaların tüm bankaların yapması gerekiyor.

 2. Kaner der ki:

  Beşiktaş taraftarları için güzel bir kampanya böyle kampanyaları tüm takımları için gerekiyor.

 3. Karabey der ki:

  Bankaların bu yöndeki çalışmaları gayet güzel böyle çalışmalar yapılarak taraftarların ilgisi çekilebilir.

 4. Karacan der ki:

  Bankanın Bjk taraftarı için düzenlemiş olduğu kampanya oldukça güzel ve başarılı.

 5. Karahan der ki:

  Bankanın Fastpay sistemi oldukça güzel ve başarılı bir kampanya her bankadan bekliyoruz.

 6. Karan der ki:

  Bankanın Taraftara özel kampanyalar olması çok ilgi çekici ve başarılı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir