DenizBank Hoşgeldin Kredisi Kampanyası


Sunduğu kampanyalarına sürekli yenilerini ekleyerek müşterilerine yeni fırsatlar sunan Deniz Bank kredi kullanmak isteyen müşterilerine özel yeni bir kampanya düzenledi. Denizbank daha öce hiç ihtiyaç kredisi kullanmayan bireylere özel olarak düzenlediği yeni kampanyasını internet üzerinden duyurdu.

Daha önceden DenizBank’tan İhtiyaç Kredisi kullanmamış müşterilerine özel hazırlanan uygun faiz oranlı kredi seçeneklerinden yararlanmak için size en yakın Denizbank şubesine uğrayarak, Denizbank’ı hoşgeldin kredisi ile tanışabilirsiniz. Hatta sadece TC Kimlik Numaranızı ve cep telefonu numaranızı kullanarak ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. peki DenizBank Hoşgeldin Kredisinin avantajları neler?

DenizBank Hoşgeldin Kredisi kapsamında %1.29’dan başlayan faiz oranları, 36 aya varan vade seçenekleri ve 55.000 TL’ ye kadar kredi limitleri sizi bekliyor. Ayrıca kredi kullanımında kefil şartı da aranmıyor. Kredi tahsis ücretinin de talep edilmediği DenizBank Hoşgeldin Kredisini kullanabilmeniz için sadece nüfus cüzdanınız ile başvuru yapmanız yeterli.

Bu yazı Denizbank, İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

DenizBank Hoşgeldin Kredisi Kampanyası için 4 cevap

 1. Ferdi der ki:

  Denizbank yeni müşteriler kazanabilmek için güzel kampanyalar yapıyor ve ilgiyi üstüne çekiyorlar.

 2. Kamuran der ki:

  Deniz Bank Sayesinde düşük faizli kredi alabilirsiniz ve vadeler konusunda da çok yardımcı oluyorlar.

 3. Kandemir der ki:

  Bankanın bu yandaki çalışmaları çok başarılı böylelikle kredi çekerken faizlerin düşük olması çok iyi.

 4. Kaner der ki:

  Bankanın bu yöndeki çalışmaları oldukça önemli çünkü yeni müşteri her zaman değerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir