Denizbank Kredi Başvurusu SMS ve İnternetten Nasıl Yapılır?

Şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunmak isteyen müşterileri için oldukça fazla seçenek sunan Denizbank rakiplerinin bir adım ötesinde olmayı başarıyor. Denizbank SMS kredisi hizmetinin yanı sıra Denizbank facebook kredisi gibi farklı pek çok internetten kredi imkanı da sunmaktadır.

Oldukça düşük faizler uygulanan Denizbank Facebook kredisi ve Denizbank Twitter kredisi sosyal medya hesaplarınız ile hemen kedi başvurusunda bulunmanızı sağlamak üzere sunulan bir hizmettir. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden bankanın hesabına giriş yaptıktan sonra kredi başvuru butonunu tıklamanız ve sonrasında açılan sayfada kişisel bilgilerinizi doldurmanız yeterli olacaktır.

Bir diğer yöntemde Denizbank cebimde kredi başvurunda bulunmaktır. Denizbank cebimde kredi başvurusu için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harfler ile KREDİM yazdıktan sonra kimlik numaranızı da ekleyerek oluşturduğunuz mesajı 3280 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesajın ardından Denizbank kredi başvuru sonucu dakikalar içerisinde cep telefonunuza gönderilecek olup kredi ön onayı alan kişilerin kredi başvuru evrakları ile Denizbank şubeleri arasından kendilerine en yakın olanı ziyaret etmeleri yeterli olacaktır.

Bu yazı Denizbank kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir