Denizbank Kurtaran Hesap Kampanyası

Bankaların sunduğu kredili mevduat hesapları, hesabında nakiti kalmayan müşteriler için adeta kurtarıcı oluyor. Her konuda müşterilerinin yanında olup parasal sıkıntı yaşamamaları için destek sunan bankalardan biri de ülkemizin öncü bankalarından Denizbank. Avantajlı kredili mevduat ürünlerine sahip olan Denizbank, Kurtaran Hesap ürününü sunarak, hesabında parası biten müşterilerini rahatlatıyor.

Denizbank’ın sunduğu Kurtaran Hesap Kampanyası ile artık ödemelerinizi nakite sıkışmadan yapabileceğiniz bir hesabınız var. Bir Kredili Mevduat Hesabı olan Denizbank Kurtaran Hesap’ta acil nakit ihtiyaçlarınızı 7/24 karşılayabilirsiniz. Denizbank Kurtaran Hesap’ta kullandığınız miktarı 12 aya varan vade seçenekleriyle geri ödeme fırsatı da sunuluyor.

Siz de AçıkDeniz ATM’sine ya da DenizBank şubesine gelerek, Kurtaran Hesap limitiniz dahilinde taksitli olarak kullanabileceğiniz tutarı 12 aya varan vadeler ile geri ödeme fırsatını kaçırmayın. Kurtaran Hesabınız yoksa KURTARAN yazıp, boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı 3280’ e göndermeniz yeterli.

Denizbank Kurtaran Hesap ile yalnızca nakit ihtiyaçlarınızı karşılamakla kalmaz, sabit giderlerinizi de ödeyebilirsiniz. Kurtaran Hesabınızın bağlı olduğu Vadesiz Hesap’tan gerçekleştirilen elektrik, su, telefon gibi otomatik fatura ödemeleriniz gecikmeye girmeden zamanında yapabilirsiniz.

Bu yazı Denizbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir