Denizbank Maaş Müşterilerine Özel İnternet Kredisi Kampanyası

Maaşlarını Denizbank şubeleri üzerinden alan kişilere yönelik olarak düzenlenen Denizbank maaş müşterisi kredisi kampanyası ile artık çok daha düşük faiz oranlarından yararlanarak kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Denizbank 36 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunduğu maaş müşterilerine sadece yüzde 1.48 faiz oranı üzerinden kredi kullanma fırsatı sunuyor.

Denizbank maaş müşteri kredi başvurusu için maaşınızı aldığınız Denizbank şubesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurmanız yeterli olacağı gibi aynı zamanda Denizbank internet şubesi üzerinden de kredi başvuru formu doldurabilirsiniz. Denizbank kredi başvuru evrakları olarak ise sadece kimlik belgenizi yanınızda götürmeniz yeterli olacaktır. Denizbank maaş müşterilerine kredi kampanyasında 55 bin liraya kadar kredi kullanımına izin vermekte olup 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurularını kabul etmektedir.

36 ay vadeli 10 bin lira kredi kullanmak isteyen maaş müşterilerine uygulanan kredi faiz oranı yüzde 1.53 olurken kredi aylık ödemesi ise 382 lira olmaktadır. Kredi tahsis ücreti olarak ise sadece 50 lira tahsil edilmekte olup kredi sigorta masrafı olarak ise 151 lira kesintiye gidilmektedir. Denizbank maaş müşterisi kredi başvurularınızı maaşınızı aldığınız Denizbank şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazı Denizbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir