Denizbank Media Markt Kredi SMS

Kredi kartı ile taksitle alışveriş yasağı getirilen akıllı cep telefonları için elektronik mağazaları farklı çözüm yolları geliştirmeye devam ederken Media Markt taksitli cep telefonu satışı için müşterilerine farklı seçenekler sunmaktadır. Bunlardan biri de Denizbank Media Markt kredisi SMS başvurusunda bulunmaktır.

Media Markt mağazaları içerisine kurulan Denizbank kredi başvuru stantları ile anında kredi başvurusu yapılmakta ve masrafsız kredi kullanımı sayesinde sadece 10 dakika içerisinde kredi kullanımı tamamlanarak taksitli cep telefonu satın alma isteyenlere hizmet verilmektedir. Denizbank Media Markt kredisi SMS başvurusu için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden MMCEP yazdıktan sonra kimlik numaranızı da ekleyip oluşturduğunuz bu mesajı 3280 numarasına göndermektir.

Bu mesajın ardından banka kredi onayı vermesi durumunda size ne kadara kadar kredi kullanabileceğinizi içeren bir kredi ön onayı mesajı gönderecektir. Daha sonra bu mesaj ile Media Markt içerisinde bulunan Denizbank müşteri temsilcisi gerekli kredi evraklarını size imzalatarak Denizbank Para Kart içerisine kullandığınız kredi tutarını tanımlayarak bu kart ile ödemenizi yapacaktır. Satın almak istediğiniz elektronik eşyadan daha yüksek tutarlı kredi kullanmanız durumunda kartın içinde kalan tutarı Denizbank ATM’leri üzerinden çekmeniz mümkündür.

Bu yazı Denizbank kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Denizbank Media Markt Kredi SMS için 1 cevap

  1. Gulay Bulut der ki:

    10000 tl faizsiz kredi cekmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir