Denizbank Media Markt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu tarafından geride bıraktığımız yıl içerisinde çıkarılan kredi kartına taksitli satışlar konusundaki sınırlamalar ne yazık ki artık taksitle akıllı cep telefonu sahibi olmamızı zorlaştırıyor. Yine uzun taksitlerle elektronik eşya almak isteyen kişilerde 9 ay taksit sınırına takılıyor.

Bu sorunu çözmek için Denizbank Media Markt iş birliği ile sunulan teknoloji kredisi sayesinde satın almak istediğiniz cep telefonunuzu ya da beyaz eşyaları dilerseniz 36 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz. Denizbank Media Markt kredisi başvurusu için ise tek yapmanız gereken Denizbank SMS kredi başvurusunda bulunmak. Bunun için  cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harflerle KREDİM yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp ardından 11 haneli kimlik numaranızı da ekledikten sonra oluşturduğunuz bu mesajı 3280 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Sadece dakikalar içerisinde Denizbank kredi başvuru sonucu cep telefonunuza gönderilecektir. Onay mesajı almanız durumunda yaptığınız alışverişi kredi kartınız ya da nakit para ile ödedikten sonra alışverişinizi tamamlarsınız. Ardından alışveriş faturası ve Denizbank kredi ön onayı mesajı ile birlikte Denizbank şubesini ziyaret ederek kredinizi kullanır ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanarak ödemelerinizi zorlanmadan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu yazı Denizbank, İhtiyaç Kredisi kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir