Denizbank Midi KOBİ İşlem Kampanyası


Müşterileri için “Hayat Deniz’de Güzel” sloganı ile en kaliteli ürünleri sunan Denizbank, KOBİ’lerin yanında olmaya devam ediyor. Denizbank KOBİ’ler için sunduğu yeni ürününü internet üzerinden müşterileri ile paylaştı. KOBİ Bankacılığı konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Denizbank’ın yeni KOBİ ürünü: Midi KOBİ İşlem Tarifesi. Şimdi Midi KOBİ İşlem Tarifesi hakkında daha detaylı bilgi verelim:

Denizbank’ın yeni ürünü Midi KOBİ İşlem Tarifesi, KOBİ’lerin hizmetine sunulmuş, avantajlı bir tarife türü. Midi KOBİ İşlem Tarifesi içerisindeki avantajlar ile ünlük bankacılık işlemlerinizi yaparken tasarruf etmenizi sağlarken hayatınızı da kolaylaştırıyor.

Midi KOBİ İşlem Tarifesi kapsamında 3 aylık süre boyunca geçerli olan tarifenin fiyatı 249 TL olarak belirtiliyor. Midi KOBİ İşlem Tarifesi aldığınız takdirde, 40 adet EFT, 40 adet Havale, 10 adet Çek Tahsilatı, 1 adet 10 Yapraklı Çek Karnesi, 5 adet KKB Risk Raporu, 5 adet KKB Çek Raporu işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirmeniz mümkün.

Ayrıca bu tarife kapsamında DenizBank’tan ilk defa kredi kullanacak müşterilerilere özel 125.000 TL’ye kadar 36 aya varan vadelerde, aylık %1.29 faiz oranı ile kredi imkanı da mevcut. Midi KOBİ İşlem Tarife Detayları ve diğer KOBİ İşlem Tarifeleri için bankanın internet sitesini ziyaret edebilir ya da telefon bankacılığı yoluyla bilgi edinebilirsiniz.

Bu yazı Denizbank, Kobi kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir