Denizbank Öğrenci Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öğrencilik döneminde kredi kullanmak isteyen kişiler ne yazık ki bankaların ağır şartları karşısında kredi onayı alma konusunda oldukça zorlanmaktadır. Öğrencilere kredi veren bankalar arasında bulunan Denizbank öğrenci kredisi ile daha kolay kredi verirken aynı zamanda kredi faiz oranları ile de öne çıkmaktadır.

Denizbank eğitim kredisi adı altında kullandırılan kredide 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilirken aranılan en önemli şart öğrencinin aylık gelir beyan edebilmesidir. Okul masrafı, dershane ücreti ve yurt dışı eğitim giderleri gibi her türlü eğitim harcaması için kullanabileceğiniz öğrenci kredisi için Denizbank şubeleri üzerinden eğitim kredisi başvuru formu doldurmanız mümkündür.

İhtiyaç kredisi başvuru evrakları ile eğitim kredisi başvuru evrakları arasındaki tek fark bu kredide aylık gelir belgesi, kimlik belgesi ve adres belgesine ek olarak öğrenci kabul belgesinin de istenmesidir. Bunun nedeni de kredinin sadece öğrenim kredisi olduğu için ihtiyaç kredilerinden farklı olarak 60 aya kadar vadelendirilebilmesidir. Denizbank öğrenci kredisi başvurusu için Denizbank müşteri temsilcileri şubelerde yardımcı olarak daha detaylı bilgilendirmede bulunacaktır.

Bu yazı Denizbank, İhtiyaç Kredisi kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir