Denizbank Ortak Konut Kredisi Kampanyası

Ülkemizin müşterileri için en uygun çözümleri sunan bankalardan olan Denizbank, ev sahibi olmanız için yine en uygun fırsatı sunuyor. Kira ödemekten bıkanlar, ev sahibi olmanın hayalini kuranlar, Denizbank Konut Kredileri ile, hayalinizdeki konuta bütçenize uygun ödeme planları, uygun faiz oranları ve kolay kredilendirme süreçleri ile sahip olabilirsiniz.

Denizbank’ın internet üzerinden duyurduğu komisyonsuz konut kredisi ile uygun faiz oranları, 120 aya kadar vade imkânları ve alternatif ödeme seçeneklerinden yararlanarak hayalinizdeki evin sahibi olun. “Hayat Deniz’de Güzel” sloganından hareketle yıllardır müşterileri için en uygun çözümleri üreten Denizbank, Ortak Mortgage Kredisi’ni internet üzerinden duyurdu.

Denizbank Ortak Konut Kredisi Kampanyası ile eşiniz, aileniz ya da arkadaşınız ile ortak konut sahibi olmak artık çok kolay… Hayalinizdeki eve sahip olmayı gelirim yetersiz diyerek erteliyorsanız, hayalinizi Ortak Mortgage Kredisi ile gerçekleştirebilir ve istediğiniz kişi ile birlikte ortak tapulu konut sahibi olabilirsiniz. İster yatırım, ister oturum amacı ile Ortak Mortgage Kredisi kullanarak hayallerinizdeki eve sahip olmak için daha fazla beklemeyin…

Denizbank Ortak Konut Kredisi ile kredi kullanacak kişi sayısına göre tapu ister 2, ister 4 ortaklı olsun, tapudaki hak sahipliği oranında kredi kullanılabilir. Kredi kullanacak tüm ortaklar, birbirlerinden bağımsız olarak, istedikleri vadelerde kredi kullanabilir. Ortak sahip olunacak konutun ekspertiz değerinin %75’ine kadar istediğiniz tutarda kredi kullanılabilir, istenilen vadede, istenilen kişiyle ortak ev sahibi olunabilir.

Bu yazı Denizbank, Konut Kredisi, Kredi Kampanyaları, Krediler kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir