Denizbank Rio Olimpiyat Oyunları Kampanyası

“Hayat Deniz’de Güzel” sloganı ile müşterilerine birbirinden cazip kampanyalar sunarak yüzlerini güldüren Denizbank, bu kez benzersiz bir kampanyaya imza atıyor. Denizbank, bu kez Rio 2016 Olimpiyat Oyunları’na götürüyor. 2016 Olimpiyat Oyunları keyfini yerinde yaşatan Denizbank yeni kampanyasını internet üzerinden duyurdu.

Denizbank’ın internet üzerinden yaptığı duyuru kapsamında 29 Şubat 2016’ya kadar DenizBank Visa Kartlarına başvurduktan sonra, başvurusu onaylanan üç şanslı çiftten biri olabilir, Rio’daki Olimpiyat Oyunları heyecanını yerinde yaşayabilirsiniz.

Denizbank Rio Kampanyası ayrıntılarına göre, DenizBank ATM’lerinden ücretsiz olarak, DenizBank Açıkdeniz İnternet bankacılığından ücretsiz olarak, DenizBank Telefon Şubesi’nden (444 08 00) ve DenizBank Şube’lerinden DenizBank’a ait tüm Visa logolu Bonus kredi kartına yeni kart başvurusu yapıp başvurusu onaylanan bireysel müşterilere çekiliş hakkı veriliyor. Kampanyaya katılım 24.12.2015 – 29.02.2016 tarihleri arasında yapılabiliyor.

Kampanya detaylarına göre, kampanyaya katılım bir çekiliş hakkı ile sınırlı ve bir kişi birden fazla ikramiye kazanamıyor. Kampanya sadece DenizBank Visa logolu ürünleri için geçerli. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi için bankanın internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu yazı Denizbank kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir