En Kolay Kredi Veren Bankalar 2016 Listesi

Özellikle de kredi notu ortalaması düşük olan kişiler için ne yazık ki kredi onayı alınması çok zordur. Her bankanın uyguladığı kredilendirme politikası farklı olduğu için kimi bankalar kolay kredi onayı verirken kimi bankalardan ise kredi ön onayı almak bile son derece zordur.

Bu nedenle özellikle de düşük kredi notu ortalamasına sahip olan ya da yüksek tutarlı kredi kullanmak isteyen kişilerin kesinlikle kolay kredi veren bankalar arasından seçimde bulunarak kredi başvuru formu doldurmaları çok önemlidir. En kolay kredi veren bankalar 2016 sıralamasında bulunan bankalar arasından seçimde bulunurken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de şubeden kredi başvuru formu dolduran kişiler için çok fazla aktif olmayan şubeler arasından seçimde bulunulmasıdır.

Çünkü bankalar her şubelerine aylık belirli bir kredi kullandırma limiti uygulamakta ve bu kotayı doldurmayan şubeleri başarısız saymaktadır. Çok yoğun müşterisi olan şubeler kredi kullandırma kotalarını kısa sürede doldururken az müşterisi olan bankalar için ise bu kotayı doldurmak daha zor olduğu için şubeler kredi notu düşük olanlara kredi vermeyi bile tercih edebilmektedir. Yine Finansbank ve Odeabank kredi başvurusunda bulunan kredi notu düşük olanlara dahi kredi vermektedir.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi, Kredi Notu kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2016 Listesi için 4 cevap

  1. çınar der ki:

    Bankalardan kredi çekmeden önce dikkat edilmesi gerekilen en önemli nokta seçilen bankanın kredi verme oranıdır. Genel merkezler her şubesine aylık bir limit vermektedir ve eğer bu limit dolarsa puan ortalamanız yüksek olsa bile kredi çekmeniz mümkün olmayabilir.

  2. güney der ki:

    2016 Bankalar listesinde Odeobank ve Finansbank en çok kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle kredi başvurularınızda ilk tercihlerinizden birisi olabilirler.

  3. abdullah der ki:

    Her bankanın kredilendirme politikası farklıdır. Birçok banka 3 aylık sigorta ve yüksek gelir gibi şartlar istemektedir. Bu nedenle kolay kredi veren bankalar araştırılmalı ve doğru seçim yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir