En Kolay Kredi Veren Bankalar Sıralaması 2016

Her bankanın farklı kredilendirme politikaları uygulaması nedeni ile kredi verme kriterleri de değişiklik göstermektedir. Bazı bankalar çok daha kolay kredi kullandırırken bazı bankalardan kredi kullanmak ise çok daha zordur. Bu nedenle özellikle de düşük kredi notu ortalamasına sahip olan ya da çok yüksek tutarlı kredi kullanmak isteyen kişilerin kolay kredi veren bankalar üzerinden başvuruda bulunması önerilir.

En kolay kredi veren bankalar arasında ilk sırada Finansbank yer almaktadır. Farklı bankaların kredi başvurularını redettikleri kişilere dahi Finansbank ihtiyaç kredisi onayı vermektedir. Yine Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için oldukça kolay onay vermekte olup Akbank kredi başvurusu sonuçları da mümkün olan en kısa sürede yanıtlanmaktadır.

Odeabank kredi başvurusu ve Garanti Bankası kredi başvurusu sonuçları için de yine kolay kredi verildiği bilinmektedir. Burada önemli olan kişinin kolay kredi veren banka üzerinden kredi başvuru formu doldurması ve kredi notu ortalamasına bağlı olarak bir kredi başvurusunda bulunmasıdır. Yani kredi notu düşük olan kişinin yüksek tutarlı bir kredi başvurusunda bulunması kesinlikle kredi reddi alacağı anlamına gelir.

Bu yazı Bankalar, Kredi Notu kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir