Ev Hanımlarına Kredi

Dünyanın en ağır işçileri olmalarına rağmen ne yazık ki ev hanımları düzenli bir maaş gelirine sahip olmamaları nedeni ile bankalar tarafından kredili ürünler için müşteri olarak kabul görmemektedir. Bu nedenle ev hanımlarına kredi kullanımı konusunda bankalar tarafından son derece ağır şartlar uygulanmaktadır.

Ev Hanımlarına Ne Kadar Kredi Veriliyor?

Ev hanımı olan kişilerin kredi kullanımı konusunda belirli şartlar bulunmaktadır. Öncelikle ev hanımlarına ihtiyaç kredisi kullandırımı kesinlikle söz konusu değildir.

Bunun nedeni ihtiyaç kredisi başvuru evrakları arasında yer alan aylık düzenli gelir belgesine sahip olmamalarıdır. Zaten ev hanımlarına kredi veren bankalar incelendiğinde bu kredi paketlerinin genelde hibe krediler olduğu ve ev hanımlarının çalışma hayatına girmelerini teşvik etmek amacı ile kullandırıldığı görülmektedir.

Hibe Kredi Başvurusu

Genelde ev hanımlarının tekrar iş hayatına atılmalarını sağlamak ve kendi ekonomik özgürlüklerini kazanmalarını sağlamak adına kullandırılan hibe krediler ne yazık ki zor koşullar altında kullandırılmakta olup bu nedenle çok sağlam iş projeleri ile başvuruda bulunulması gerekir. Ancak nakit ihtiyaçlar nedeni ile bu tip kredilerin kullanımı kesinlikle söz konusu değildir.

Bu yazı Bankalar, İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir