Evlilik Kredisi Devlet Destekli 2016

Evlilik kredisi bankalar tarafından kullandırılmakta olup son yapılan değerlendirmeler sonucunda devlet destekli evlilik kredisi verilmesine de başlanmıştır. Ancak evlilik kredisi devlet destekli alınacaksa belirli şartlara sahip olunması gerekmektedir. Özellikle de devlet destekli evlilik kredisi yaş sınırı nedeni ile pek çok kişi tarafından kullanılamamaktadır. Bu durumda evlilik kredisi devlet destekli olarak kullanılamıyorsa bankaların verdiği evlilik kredisi paketlerine yönelinmelidir.

Evlilik kredisi veren bankalar 2016 sıralamasında gerek müşterilerine sunduğu kolaylıklar gerekse de uygun kredi faiz oranları ile öne çıkan Akbank evlilik kredisi paketine başvuruda bulunmak isteyen kişilerin Akbank şubeleri üzerinden form doldurmaları gerekir. Bir diğer uygun faizli evlilik kredisi paketi olan Denizbank evlilik kredisi başvurusu için internetten kredi ön başvuru formu doldurulabileceği gibi bu kredi başvuruları ihtiyaç kredisi başvurusu olarak kabul edilmektedir.

Evlilik kredisi paketleri daha farklı kredi paketleri olduğu için bu kredi paketlerinin başvuruları tıpkı ara ödemeli kredi paketlerinde olduğu gibi şubelerde bulunan müşteri hizmetleri yetkilileri tarafından gerçekleştirilir. Burada önemli olan evlilik kredisi kullanmak isteyen kişilerin kredi notu ortalamalarıdır. Kredi notu yüksek olan kişilerin kredi onayı almaları daha kolay olurken yine bazı bankalar kredi not yüksek olan müşterilerine daha düşük faiz oranları ile kredi kullanma imkanı da sunmaktadır.

Bu yazı Bankalar, İhtiyaç Kredisi kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir