Evraksız Kredi Veren Bankalar

Bankalardan kredi kullanmak isteyen kişilerin en zorlandıkları konuların başında ağır evrak işleri ile uğraşmak gelmektedir. Bankaya gidilerek kredi başvuru formu doldurulması, bu başvuru formuna eklenecek olan evrakların temin edilmesi bazen büyük sıkıntılara yol açabilmektedir. Özellikle de maaşlı çalışanlar için iş yeri onaylı maaş bordrosu ve imza sirküleri istenmesi bu evrakların daha zor temin edilmesine neden olmaktadır. Peki, evraksız kredi nasıl kullanılır?

Hazır Kredi Limiti

Bankaların artık pek çoğu müşterilerine internet üzerinden hizmet vermeyi amaçlamakta ve bu nedenle internet şubesi avantajlarını arttırmaktadır. Bunlardan biride  hazır kredi limitleridir. Kredi notu yüksek olan kişilere tanınan bu hak ile kefilsiz formalitesiz kredi kullanımının önün sağlanırken aynı zamanda bu kredi paketi şubeye gitmeden kredi olarak ta bilinmektedir.

Adınıza tanımlanmış olan bu kredi tutarını kullanmak için tek yapmanız gereken internet şubesi girişini yaptıktan sonra kredi bölümüne girerek adınıza tanımlanan böyle bir limit var ise hesaba aktar seçeneğini tıklamaktadır. Bunun ardından belirlemiş olduğunuz tutar başka hiçbir işlem ve evrağa gerek olmadan hesabınıza aktarılacaktır. Bu işlem sayesinde hafta sonu kredi bile kullanmanız mümkündür.

Evraksız Kredi Kampanyaları 

Bankaların pek çoğu maaş hesabı olan müşterilerine evraksız kredi kullanma imkanı sunmaktadır. Bu nedenle kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerin maaş hesabı müşterisi oldukları bankaları seçmeleri önerilmektedir. Bunun nedeni ise bankaların maaşları kendi bankaları üzerinden ödedikleri için gerekli bilgi ve belgelere sahip olmasıdır.

Bu yazı Bankalar, İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Evraksız Kredi Veren Bankalar için 10 cevap

 1. Nejat der ki:

  Evraksız kredi almak aslında kolay tek gereken kredi puanınızın yüksek olması.

 2. Nesim der ki:

  Bankalar bu konuda birazda olsa hassas o yüzden çoğu bankadan kredi almanız zor.

 3. Nevzat der ki:

  Bankalardan kredi almak artık kolay olduğu gibi kolaylıkların yanı sıra kbb puanınızdan kaynaklanıyor olduğunu bilmek gerekiyor.

 4. Neyyir der ki:

  Evraksız kredi veren bankalar arasında en hızlı işlemi en para sayesinde yapmıştım ve faiz oranları oldukça düşüktü.

 5. Neyzen der ki:

  Evraksız kredi alabilmeniz için bankanın müşterisi olmanız yeterli olacaktır.

 6. Nezih der ki:

  Bankalardan genellikle aramış olduğu şartlara uyuyorsanız ve eğer o bankanın müşterisi iseniz internet şubelerinden kolaylıkla çekebilirsiniz.

 7. Nihat der ki:

  Banka müşterileri artık evrak vermeden kolaylıkla kredi kullanabilirsiniz ve kolaylıkla bankamatiklerden çekebilirsiniz.

 8. Niyazi der ki:

  Bankalardan başvurularınızda evrak istememesinin sebebi kredi kullanacağınız bankanın müşteri olmanız yeterli olucaktır.

 9. Nizam der ki:

  Banka müşterisi iseniz kolaylıkla hiç bir belge gerekmeksizin kolaylıkla çekebilirsiniz.

 10. Nizamettin der ki:

  Bankaların genel şartlarına uyuyorsanız eğer hiç bir banka evrak istemeden kredi kullanmanıza izin verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir