Faizsiz Borç Para Nereden Bulabilirim?

Borç para almak isteyen kişilerin ilk tercih ettikleri yöntem bankalardan kredi kullanmak olmaktadır. Ancak bankaların hem yüksek kredi faiz oranları uygulamaları hem de bunun üstüne ihtiyaç kredisi dosya masrafı tahsil etmeleri kişileri faizsiz borç para aramaya itmektedir. Peki, faizsiz borç para nereden bulabilirim?

Eğer eş, dost ya da akrabanızdan borç para alma imkanınız yok ise başka hiçbir şekilde faizsiz borç para bulmanızın mümkünü yoktur. Yani hiçbir çıkarı olmadan size borç para verebilecek tek kişi sizin aile dostlarınız, yakınlarınız ya da akrabalarınızdır. Bunun dışında başka hiçbir şekilde faizsiz borç bulmanız mümkün değildir. Bankalar dönemsel olarak faizsiz ihtiyaç kredisi kullanımına izin vermekte olup bu kampanyalarda ise son derece yüksek kredi dosya masrafı tahsil edilmektedir.

Yani banka aslında kredi faizini peşin ödeme tutarı ile tahsil etmektedir. Bir diğer yöntem olan faizsiz ihtiyaç kredisi veren katılım bankaları üzerinden kredi kullanmaktır. Ancak bu bankalar adına katılım payı dedikleri farklı isimler ile para tahsil etmekte olup sonuçta ister senetle borç para veren yerler isterse de banka şubeleri olsun kullanacağınız tüm kredilerde belirli bir faiz oranı ödemeniz gerekir. Kredi kartı ile altın alıp satmak ise sadece taksit farkı ödeyerek borç para bulmanızı sağlayabilecek bir diğer yöntemdir.

Bu yazı Bankalar, İhtiyaç Kredisi kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Faizsiz Borç Para Nereden Bulabilirim? için 3 cevap

  1. okan der ki:

    merhaba arkadaşlar istanbuldayım gerçekten bana çok ama çok acil 50.000.bin tl lazm kimse bana banka tefeci falan demesn onları herkes biliyor akıl yerine bana çok acil nakit lazm akıl değil varsa yardımcı olun acil geri dönüşü 2 ay içersinde en kısa zamanda yapılır şimdiden saygılar

  2. Fadime der ki:

    400 TL paraya ihtiyacım var acil lütfen yardımcı olun

  3. akvarlikfinans@gmail.com der ki:

    Kredi için yardımcı olunur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir