Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi 2016

İhtiyaç kredinizi hemen kullanarak nakit ihtiyaçlarınızı giderirken ödemelerinize ise 3 ay sonra başlamak ister misiniz? Yanıtınız evet ise tek yapmanız gereken hemen Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurmak. Finansbank şubeleri ya da Finansbank internet sitesi üzerinde hemen kredi başvuru formu doldurabilir, ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Finansbank ihtiyaç kredisi onayı almak isteyen kişilerin sahip olmaları gereken nitelikler arasında en önemlilerinden biri de kredi notu ortalamanızdır. Finansbank kredi notu ortalaması düşük olan kişilere başvuruda bulundukları kredi tutarına göre onay verebilmektedir. Kolay kredi veren bankalar arasında yer almasına rağmen ne yazık ki düşük kredi notu ortalaması olarak gösterilen 1.200 puan ve altı kredi notu olan kişilere kredi onayı verilmemektedir.

Ancak bu kişilerin yüksek aylık gelir belgesi göstermelerine rağmen düşük kredi tutarları için başvuruda bulunmaları ya da altın teminatlı kredi başvurusu formunu doldurmaları halinde kredi onayı almaları mümkün olabilmektedir. Burada önemli olan kişinin sahip olduğu kredi notu ortalaması ve aylık belgelenebilir gelir tutarı ile kullanmak istediği kredi tutarının birbirine olan ortalamasıdır.

Bu yazı Finansbank kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir