Finansbank Bayram Kredisi Kampanyası 2016

Düzenlediği kredi kampanyaları ile adından sürekli söz ettirmeyi başaran Finansbank kredi kullandırım oranları ile de başarısını gözler önüne sermeye devam ediyor.

Finansbank bayram kredisi kampanyası ile müşterilerine çok daha cazip kredi faiz oranları sunarken aynı zamanda internetten kredi başvurusu işleminde bulunan müşterilerine çok daha düşük faiz oranları uyguluyor.

Finansbank Online Kredi Başvurusu 

Finansbank internet şubesi üzerinden gerçekleştirilen kredi başvurularında kredi faiz oranını yüzde 1,36 seviyesine çekerken aynı zamanda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına olanak sağlıyor. Finansbank kredi dosya masrafı olarak ise kullanılan kredinin yüzde 0,5 oranında bir tutarı tahsil ediyor.

Finansbank Tanışma Kredisi 

İlk defa Finansbank ihtiyaç kredisi kullanan kişiler için özel olarak düzenlenen Finansbank kredi kampanyası kapsamında Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak yüzde 1.44 faiz oranı uygulanıyor.

Finansbank Ramazan Bayramı Kredisi 

Şu ana kadar bayrama özel kredi duyurusunda bulunmayan Finansbank bayram kredisi yerine hali hazırda kullandırmaya devam ettiği ihtiyaç kredisi paketlerinde düzenlemeye gitmeyi tercih ediyor.

Finansbank Borç Transferi Kredisi

Borçlarının hepsini tek bir bankada toplamak ve borçlarını daha rahat ödemek için kredi vadesini uzatmak isteyen kişilerin kullanımlarına sunulan borç transferi kredisi için uygulanan kredi faiz oranı yüzde 1.39 olarak uygulanmaktadır.

Bu yazı Bankalar kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Finansbank Bayram Kredisi Kampanyası 2016 için 5 cevap

 1. Mazhar der ki:

  Bayramlarda genellikle kredi ihtiyaçı her insanın olmakta bu yüzden bankalar her zaman çalışmalarını takip etmek lazım.

 2. Mazlum der ki:

  Finans Bankasının diğer bankalara göre daha iyi bir faiz oranı vardır. Tercihiniz doğru olucaktır.

 3. Mecit der ki:

  Bayram kredisi olarak en düşük faiz oranını Finans Bankası Vermektedir.

 4. Mecnun der ki:

  Bankaların genel çalışması vardır faizler ve vadeler olarak bu yılki kredi tercihlerinizde Finans Bankası Doğru bir tercih olacaktır.

 5. Mehmet der ki:

  Genellikle bankaların her yıl olduğu gibi bu yılda bayram kredileri oldukça güzel faiz oranlarıyla çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir