Finansbank CardFinans Artı Taksit Kampanyası

Alışveriş her ne kadar artık yaşamımızın bir parçası olsa da kimi zaman bütçemizi zorlayıcı hal dönüşebiliyor. Tahminimizden daha yüksek miktarlara çıkabilen alışveriş tutarlarımızın bütçemizi zorlamaması için Finansbank’ın güzel bir haberi var.

Finansbank alışveriş sonrası yüz güldüren yeni kampanyası ile cebinize en büyük desteği yapıyor. Finansbank’ın yeni kampanyasına göre, otomotiv sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinize 4 taksit daha eklenerek ödemelerinizi zorlanmadan yapmanız sağlanıyor.

Finansbank’ın internet aracılığıyla yaptığı yeni kampanyası kapsamında CardFinans bireysel kredi kartlarınız veya kampanya paketine dahil Fix Card’ınızla otomotiv sektöründe faaliyet gösteren kampanyaya dahil üye işyerlerinde Finansbank POS’larından 100 TL ve üzeri 2-5 arası taksitli alışverişlerinizde artı 4 taksit fırsatı sizi bekliyor.

Bankanın duyurusuna göre bu taksit fırsatı, 2,3,4 ve 5 taksitli alışverişler için geçerli ve kart hamilinin isteği üzerine uygulanıyor. Kampanya kapsamında artı taksitler üye iş yerinin uyguladığı taksit adedi üzerine ekleniyor.

Bu yazı Finansbank kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir