Finansbank ciceksatis.com Kampanyası

Finansbank sevdiklerinizi de sevindiriyor! Sunduğu cazip fırsatlarla müşterilerini memnun etmeyi başaran bankalardan olan Finansbank, Şubat ayından 7 Mart’a kadar geçerli olacak yeni bir kampanya başlattı. Kampanya detaylarına göre, Şubat ayında Finansbank Bireysel Cep Şubesine giriş yaptığınız takdirde, SMS’le iletilecek indirim kodu ile 7 Mart’a kadar ciceksatis.com’dan yapacağınız bir alışverişinizde geçerli %25 indirim fırsatından yararlanma şansı yakalıyorsunuz.

Finansbank ciceksatis.com Kampanyası detaylarına biraz daha inecek olursak, bu kampanya sadece Finansbank Bireysel Cep Şubesi müşterileri için geçerli ve Mobil Kart İşlemlerim’e, Kart İşlemlerim’e, KOBİ Cep Şubesi’ne, Bireysel İnternet Şubesi’ne, KOBİ İnternet Şubesi’ne ve Finansbank.enpara.com’a yapılacak olan girişler kampanyaya dâhil edilmiyor.

Kampanya kapsamında indirim kodu yalnızca bir kere kullanılabiliyor ve indirim, alışveriş anında uygulanıyor. İndirim kampanyası ciceksatis.com tarafından sunulmakta ve yalnızca indirim kodu kullanılması yeterli. Finansbank’ın güncel kampanyalarından haberdar olmak için bankanın web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu yazı Finansbank kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir