Finansbank Enpara.com Kredi Başvurusu

İnternet bankacılığı günümüzün en önemli kurtarıcılarından biridir. Herkesin sürekli yapacak işleri olması, günlük rutinimizce çoğu şeye yeterli vakti bulamazken bir de bankaya gidip fatura ödeme, para transferleri, kredi kartı ekstresi ödeme, kira yollama, krediye başvurma kredi için gerekli evrakları toplama, sonrasında onaylanmasını beklemek gibi işlerle uğraşmak hepimiz için vakit tüketen eylemler. Finansbank Enpara sayesinde bankacılıkla ilgili tüm bu dertlerden kurtuluyoruz. Ayrıca Enpara üzerinden yaptığımız işlemler için ayrıca ücrette ödemiyoruz.

Enpara.com’un en önemli özelliklerinden birisi de kredi ve faiz oranlarının bir çok bankaya oranla en uygunu olması. Enpara da krediye başvurmak çok kolay ve krediniz onaylandığı anda hiçbir kesinti yapılmadan hesabınıza para geçiyor.

Öncelikle çekmek istediğiniz kredi miktarını giriyorsunuz ve kaç ay taksitle krediyi çekmek istediğinizi belirtiyorsunuz. Bu adımlar tamamlandıktan sonra taksitlerinizi ödemeye ne zaman ödeyeceğinizi seçiyorsunuz. Daha sonra size demografik sorular yöneltiliyor, çalışma durumunuz, maaşınız, ne kadar süredir aynı iş yerinde çalıştığınız, sosyal güvenceniz gibi sorular yöneltiliyor ve bu formu doldurduktan sonra iş yerinizi arayıp aldığınızı söylediğiniz maaş tutarını onaylıyorlar. Sonrasında onay çıkarsa kredi miktarı hesabınıza geçiyor. Sonraki adımlarda taksitlerinizi ödeme gününüzü belirliyorsunuz ayrıca ilk taksit ödeme gününü kredi çektiğinizden günden 45 sonrasına kadar atabiliyorsunuz. Tüm bu işlemleriniz sonuçlandırdıktan sonra mail adresinize ödeme planlarınızda hemen gönderiliyor.

Enpara.com’un sağladığı bu hizmetler sayesinde; masraf ödemekten, sigorta ödemekten, şubeye gitmek zorunda kalmaktan, başvuru için gereken evrakları toplamaya uğraşmaktan, banka banka dolaşıp en uygun kredi faizi araştırmaktan kurtuluyorsunuz. Elinizde telefonunuz ya da tabletiniz ya da bilgisayarınız aracılığı ile Enpara hesabınıza giriş yaparak, gerekli olan birkaç bilgiyi girdikten sonra ihtiyacınız olan kredi tutarı hemen hesabınızda.

Bu yazı Finansbank kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir