Finansbank Finansçı Ertelemeli Kredi Kampanyası

Yeni yıla gireli 2 ay oldu ama yeni yıl ihtiyaçlarınız bitmedi mi? Ertelediğiniz ihtiyaçlarınızı karşılamak için Finansbank’ın uygun faiz oranlı yeni yıl kredisi imdadınıza yetişiyor. Finansbank’ın sunduğu Finansçı ürünü ile ertelediğiniz ya da biriken ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Finansbank Finansçı ile artık ihtiyaçlarınızı her zamankinden daha kolay karşılayabilirsiniz. Finansbank’ın ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında çekeceğiniz krediyi ödemeye 3 ay sonra başlıyorsunuz. kampanyadan faydalanarak Yeni Yıl Kredisi’ne başvurmak için T.C. kimlik numaranızı 5030’a göndermeniz yeterli oluyor.

Kampanyaya katılım için T.C. kimlik numaranızı 5030’a göndererek ön başvurunuzu SMS’le hemen yapabilirsiniz. Ya da internet şubesinden Hemen Başvur’a tıklayarak internetten veya Finansbank Şubeleri’nden ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank şubelerinden başvuru yapmak için Kimlik Belgesi, Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri ve gelir belgesi ile başvurunuzu tamamlayabilir ihtiyaçlarınızı hemen giderebilirsiniz.

Bu yazı Bankalar, Finansbank, İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları, Krediler kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir