Finansbank Kamu Kredisi Kampanyası

Eğer kamu çalışanıysanız, size güzel bir haberimiz var. Çalışan müşterilerine verdiği değeri bir kez daha gösteren Finansbank yeni kampanyası ile bir ilke daha imza attı. Kamuda çalışan müşterileri için yeni bir kredi kampanyası düzenleyen Finansbank, Kamu Kredisi Kampanyasının ayrıntılarını internet yoluyla paylaştı. Finansbank’ın kamu çalışanlarına özel olarak sunduğu bu fırsat hakkında daha detaylı bilgi verelim:

Yeni kampanyasını “Kamulunun kredisi Finansbank’tan olmalı” anlayışı ile sunan Finansbank’ın sitesinde yayınlanan kampanya kamu çalışanlarının yüzünü güldürecek cinsten. Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi olarak sunulan Finansbank Kamu Kredisi Kampanyası 36 ay vadeye kadar her tutarda, %1,59 faiz oranı ile müşterilerin kullanımına sunuluyor. Peki Finansbank Kamu Kredisi Kampanyasına nasıl başvurulur?

Finansbank Kamu Kredisi Kampanyasına başvurmak için, Kimlik Belgesi, adres bilgisi ve gelir belgesi ile birlikte başvuru yapmanız gerekiyor. Krediye başvurmak için birkaç yol bulunuyor: T.C. kimlik numaranızı 5030’a göndererek ön başvurunuzu SMS’le hemen yapabilirsiniz. Dilerseniz Hemen Başvur’a tıklayarak internetten veya Finansbank Şubeleri’nden ön başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkün. Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz Finansbank Şubesi’nden İhtiyaç Kredisi kesin başvurunuzu tamamlayarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Bu yazı Finansbank, İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları, Krediler kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir