Finansbank Kış Kredisi Kampanyası

Kış aylarını yaşadığımız şu günlerde ortaya çıkan ihtiyaçlar, yakıt giderleri ve gerçekleştirmek istediğiniz planlarınız için duyduğunuz nakit ihtiyacı artık artık sizi düşündürmesin. Finansbank yanınızda iken kıştan korkmanıza gerek yok. Finansbank internet üzerinden duyurduğu kış kredisi kampanyası ile tüm ihtiyaçlarınız için yeni bir alternatif sunuyor.

Bu kış ihtiyaçlarınızı hemen tamamlamak, her türlü ihtiyacınızı karşılamak için Finansçı’dan uygun faiz oranlı kış kredisi sizi bekliyor. Hayallerinize kavuşmak için beklemeyin, Kış Kredisi’ne başvurmak için T.C. kimlik numaranızı 5030’a gönderin! Bu ihtiyaç kredisi fırsatını kaçırmayın!

Son başvuru tarihi 29.02.2016 olarak belirtilen Finansbank Kış Kredisi Kampanyası’na kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti), Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş) ve gelir belgesi ile başvurabilirsiniz.

Finansbank Kış Kredisi Kampanyası için 5030’a T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu SMS’le hemen yapabilirsiniz. Dilerseniz Hemen Başvur’a tıklayarak internetten veya Finansbank Şubeleri’nden ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz Finansbank Şubesi’nden İhtiyaç Kredisi kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bu yazı Finansbank, Kredi Kampanyaları, Krediler kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir